Elektronické klávesy Yamaha

Elektronické klávesy značky Yamaha se řadí mezi světovou špičku. Své věrné zákazníky mají ve všech věkových skupinách, nezávisle na tom, zda se jedná o amatérskou či profesionální produkci. Yamaha ví, jak tyto nástroje vyrábět, vychází vstříc svým zákazníkům, jejich požadavkům, potřebám. Při vývoji úzce spolupracuje s uznávanými umělci. Výsledkem jsou pak klávesové hudební nástroje té nejvyšší kvality.

Modelové řady

Yamaha produkuje své nástroje v modelových řadách, které jsou specializované na konkrétní skupinu hudebníků. Mezi nejznámější patří modelové řady PSR, DGX, YDP, EZ, NP, MX, Tyros a zapomenout nesmíme ani na nejnovější GENOS, který se stal novou vlajkovou lodí této kategorie hudebních nástrojů. Jedná se o nástupce modelu Tyros a spadá tak do té nejvyšší kategorie kláves, kterou můžete u Yamahy aktuálně objednat.

Příslušenství pro klávesové nástroje Yamaha

K tomu, aby klávesy nabízely ten nejlepší výkon, který od nich požadujete, je potřeba mít i odpovídající příslušenství. Firma Yamaha samozřejmě vyrábí a dodává i příslušenství pro klávesové hudební nástroje. V nabídkách internetových a kamenných obchodů se tak setkáváte s adaptéry, kryty, sluchátky, stojany, povlaky či stoličkami značky Yamaha. I zde je k dispozici vysoká kvalita za výhodné ceny.


elektronické klávesy Yamaha, Roland, Korg, Casio, Ashton...
Elektronické klávesy

Copyright © 2014 Hudební nástroje pro každého